Кардридер BASEUS Lite Series USB-A to SD/TF (WKQX060013)
Фото 10 |
BASEUS Lite Series USB-A to SD/TF |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BASEUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BASEUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BASEUS Lite Series USB-A to SD/TF
Baseus Lite Series USB-A to SD/TF Gray (WKQX060013) 2000001420621 | 399 грн. |
Baseus Lite Series USB-A to SD/TF Gray (WKQX060013) LiteSeriesUSB-AtoSD/TF | 549 грн. |
Кардридер Baseus Lite Series USB Type-A - SD / TF Сірий (WKQX060013) | 549 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →