Кардридер Hoco HB39
Фото 6 |
Hoco HB39 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hoco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hoco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hoco HB39
Усі ціни 13 →Hoco HB39 USB/Type-C 3.0 high-speed card reader Grey | 279 грн. |
Hoco HB39 Metal Gray USB/Type-C 3.0 high-speed 6942007604819 | 249 грн. |
Кардрідер HOCO HB39 USB to Type-C 5Gbps SD Black | 493 грн. |
Високошвидкісний кардрідер Hoco HB39 USB/Type-C 3.0 | 428 грн. |
Перехідник HOCO USB & Type-C 3.0 high-speed Card reader HB39 |5Gbps| чорни | 357 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →