Велосипед Trek FX 2 Disc 2023 frame XL
Фото 21 |
Trek FX 2 Disc 2023 frame XL |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Trek 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Trek.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Trek FX 2 Disc 2023 frame XL
Trek FX 2 Disc 28 2023 (XL, синій) 5258280-23 | 26 520 грн. |
Trek FX 2 Disc 28 2023 (ХL, сріблястий) 5258285-23 | 26 520 грн. |
Trek FX 2 Disc 28 2023 (ХL, сріблястий) 5258285-23 | 26 520 грн. |
Модификації Trek FX 2 Disc 2023 frame XL
Ціни на Trek FX 2 Disc 2023 frame XL |
---|---|---|---|---|
Trek FX 2 Disc 2023 frame L | від 26 520 грн. | 4 пропозиції | ||
Trek FX 2 Disc 2023 frame M | від 26 520 грн. | 4 пропозиції | ||
Trek FX 2 Disc 2023 frame S | від 26 520 грн. | 2 пропозиції | ||
Trek FX 2 Disc 2023 frame XL | від 26 520 грн. | 4 пропозиції |