Велосипед Giant Liv Alight 3 2023 frame S (2200105114)
Giant Liv Alight 3 2023 frame S рама Mрама S |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Giant 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Giant.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Giant Liv Alight 3 2023 frame S
Giant Liv Alight 3 28 2023 (S, Milky Way ) 2200105114 | 20 400 грн. |
Велосипед 28" Liv Alight 3 (2022) milky way S (158-169 см) 2200105114 | 20 400 грн. |
Велосипед Liv Alight 3 Milky Way S 2200105114 | 20 400 грн. |
Модификації Giant Liv Alight 3 2023 frame S
Ціни на Giant Liv Alight 3 2023 frame S |
---|---|---|---|---|
Giant Liv Alight 3 2023 frame M | від 20 400 грн. | 4 пропозиції | ||
Giant Liv Alight 3 2023 frame S | від 20 400 грн. | 4 пропозиції |