Велосипед Giant Liv Alight 3 2023 frame M (2200105215)
Giant Liv Alight 3 2023 frame M рама Mрама S |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Giant 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Giant.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Giant Liv Alight 3 2023 frame M
Giant Liv Alight 3 28 2023 (M, Snow Drift ) 2200105215 | 20 400 грн. |
Велосипед 28" Liv Alight 3 (2022) snow drift M (164-175 см) 2200105215 | 20 400 грн. |
Велосипед Liv Alight 3 Snow Drift M 2200105215 | 20 400 грн. |
Модификації Giant Liv Alight 3 2023 frame M
Ціни на Giant Liv Alight 3 2023 frame M |
---|---|---|---|---|
Giant Liv Alight 3 2023 frame M | від 20 400 грн. | 4 пропозиції | ||
Giant Liv Alight 3 2023 frame S | від 20 400 грн. | 4 пропозиції |