Намет Trimm Comet (001.009.0070)
Відео 5Фото 3 |
Trimm Comet
Призначення:трекінговий
Кількість місць:2
Сезонність:весна/осінь, літо
Конструкція:тамбур
Каркас:склопластик
Матеріал тенту:поліестер
Матеріал дна:поліетилен
Вага:3.1 кг
Стійкий каркас і мала вага цієї намети припаде до смаку як любителям піших походів, так і велотуристам. Розрахована на двох чоловік намет, в укладеному вигляді, легко поміщається в рюкзак і не надто відтягує плечі, її вага дорівнює всього 3,1 кг Міцний тент з поліестеру, як і поліетиленове дно, володіє хорошою водостійкістю й не пропускає воду через герметизовані спеціальною стрічкою шви.
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Trimm Comet
Усі ціни 29 →Trimm Comet Sand | 6 350 грн. |
Палатка Trimm Comet Sand (001.009.0070) 977189 | 5 785 грн. |
Палатка Trimm Comet sand | 6 350 грн. |
Намет Trimm COMET оливковий (001.009.0069) 001.009.0069 | 6 350 грн. |
Намет Trimm COMET sand - пісочний (001.009.0070) | 6 350 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →