Намет Trimm Duo
Trimm Duo
Призначення:трекінговий
Кількість місць:2
Сезонність:весна/осінь, літо
Конструкція:тамбур
Каркас:склопластик
Матеріал тенту:поліестер
Матеріал дна:поліетилен
Вага:2.7 кг
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Trimm Duo
Усі ціни 15 →Палатка Trimm Duo Sand (001.009.0414) 977193 | 4 990 грн. |
Палатка Trimm Duo sand - бежевий (001.009.0414) | 5 390 грн. |
Намет Trimm DUO sand пісочний 001.009.0414 | 5 390 грн. |
Намет Trimm Duo sand бежевий 001.009.0414 | 5 390 грн. |
Намет двомісний Trimm Duo Sand (001.009.0414) 001.009.0414 | 5 390 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →