ДБЖ TrippLite OMNIVSX650D 650 ВА
Фото 4
TrippLite OMNIVSX650D 650 ВА
Основне
Типінтерактивне
Форм-факторзвичайний (Tower)
Час роботи при половинному навантаженні6 хв
Час перемикання на батарею6 мс
Вхід
Вхідна напруга1 фаза (230 В)
Діапазон вхідної напруги170 – 280 В
Максимальний струм3 А
Байпас (ввімкнення напряму)немає
Вихід
Вихідна напруга1 фаза (230 В)
Пікова вихідна потужність650 ВА
Номінальна вихідна потужність360 Вт
Форма вихідного сигналуподібна до синусоїди (апроксимована)
Розеток з резервом2 шт.
Тип розетоктип F (Schuko)
Батарея
Загальна ємність батарей7 Агод
Кількість батарей1 шт.
Час повної зарядки480 хв
Захист
Захистзахист від короткого замикання
захист від перевантаження
фільтрація перешкод
звукова сигналізація
Запобіжникавтоматичний
Імпульсний захист312 Дж
Загальні хар-ки
Температура експлуатації0 – 40 °C
Розміри (ВхШхГ)142x102x300 мм
Вага4.81 кг
Офіційний сайтtripplite.com
Дата додавання на E-Katalogлютий 2021
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TrippLite 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TrippLite.
Усі ціни 10 →
TrippLite OMNIVSX650D
Mallprix.comМенше року
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
ДБЖ Tripp Lite Schuko 650 ВА / 360 Вт (OMNIVSX650D) OMNIVSX650D
E-server.com.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
ДБЖ Tripp Lite Schuko CEE 7/7 (2) - 230 В, 650 ВА, 360 Вт, ультракомпактний дизайн OMNIVSX650D
Comtrading.uaЗ нами 6 років
Пристрій безперебійного живлення TrippLite OMNIVSX650D 650VA (OMNIVSX650D)
для мережевого обладнання, для побутової техніки, для роутерів, для домашніх ПК, лінійно-інтерактивний (line interactive), 36... ще0 Вт, 650 В*А, апроксимована (ступінчаста) синусоїда, АКБ - вбудована, 102 х 300 х 142 мм, 4.81 кг, дбж для роутера
Q-techno.com.uaЗ нами 5 років
Гарантія: 12 міс. від магазину