ДБЖ CyberPower Value Pro VP700ELCD-FR 700 ВА
Фото 7 |
CyberPower Value Pro VP700ELCD-FR 700 ВА |
|
Французькі розетки type E (зі штирем)
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CyberPower 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CyberPower.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити CyberPower Value Pro VP700ELCD-FR 700 ВА
Лінійно-інтерактивне ДБЖ CyberPower VP700ELCD-FR | 4 091 грн. |
Линейно-интерактивный ИБП CyberPower VP700ELCD-FR | 4 081 грн. |
Лінійно-інтерактивне ДБЖ CyberPower VP700ELCD-FR | 4 081 грн. |
Лінійно-інтерактивне ДБЖ CyberPower VP700ELCD-FR | 4 840 грн. |
Модификації CyberPower Value Pro VP700ELCD-FR
Ціни на CyberPower Value Pro VP700ELCD-FR |
---|---|---|---|---|
CyberPower Value Pro VP700ELCD-FR 700 ВА | від 4 081 грн. | 4 пропозиції | ||
CyberPower Value Pro VP1000ELCD-FR 1000 ВА | від 5 604 грн. | 3 пропозиції | ||
CyberPower Value Pro VP1200ELCD-FR 1200 ВА | від 9 198 грн. | 5 пропозицій | ||
CyberPower Value Pro VP1600ELCD-FR 1600 ВА | від 9 714 грн. | 5 пропозицій |