ДБЖ Marsriva MR-UF1500P 1500 ВА 9 Агод USB
Фото 8 | Очікується у продажу 6 614 грн. Надійне інтерактивне джерело безперебійного живлення (ДБЖ) з цифровою системою керування з LED-дисплеєм, чистою синусоїдою на виході та вбудованими акумуляторами (дві свинцево-кислотні AGM-батареї 12 В із загальною ємністю 18 Агод). Позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2023, орієнтований на використання у складі систем тимчасового аварійного живлення побутового та промислового обладнання. Забезпечує ефективну стабілізацію вхідної напруги (від 145 до 275 В при частоті від 45 до 65 Гц) і згладжує стрибки напруги при перемиканні. Правильна синусоїдальна форма вихідної напруги дозволяє джерелу безперебійного живлення Marsriva MR-UF1500P працювати з широким асортиментом різної техніки, включаючи пристрої з трансформаторними та інверторними блоками живлення. Підійде для експлуат...ації з робочими станціями та невеликими серверами. Підтримає роботу комунікаційного та торгово-касового обладнання, засобів автоматизації, систем відеоспостереження та LED-освітлення. Номінальна потужність цієї моделі становить 1200 Вт і при навантаженні 600 Вт цей ДБЖ зможе пропрацювати 4-5 хв. |
Marsriva MR-UF1500P 1500 ВА 9 Агод USB |
|
Надійне інтерактивне джерело безперебійного живлення (ДБЖ) з цифровою системою керування з LED-дисплеєм, чистою синусоїдою на виході та вбудованими акумуляторами (дві свинцево-кислотні AGM-батареї 12 В із загальною ємністю 18 Агод). Позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2023, орієнтований на використання у складі систем тимчасового аварійного живлення побутового та промислового обладнання.
Забезпечує ефективну стабілізацію вхідної напруги (від 145 до 275 В при частоті від 45 до 65 Гц) і згладжує стрибки напруги при перемиканні. Правильна синусоїдальна форма вихідної напруги дозволяє джерелу безперебійного живлення Marsriva MR-UF1500P працювати з широким асортиментом різної техніки, включаючи пристрої з трансформаторними та інверторними блоками живлення. Підійде для експлуатації з робочими станціями та невеликими серверами. Підтримає роботу комунікаційного та торгово-касового обладнання, засобів автоматизації, систем відеоспостереження та LED-освітлення. Номінальна потужність цієї моделі становить 1200 Вт і при навантаженні 600 Вт цей ДБЖ зможе пропрацювати 4-5 хв.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Marsriva 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Marsriva.
Модификації Marsriva MR-UF1500P
Ціни на Marsriva MR-UF1500P |
---|---|---|---|---|
Marsriva MR-UF600P-H 600 ВА | від 2 929 грн. | 3 пропозиції | ||
Marsriva MR-UF600P 600 ВА 7 Агод | від 2 216 грн. | 17 пропозицій | ||
Marsriva MR-UF1000P 1000 ВА 7 Агод USB | від 4 589 грн. | 10 пропозицій | ||
Marsriva MR-UF1000P-H 1000 ВА USB | від 3 032 грн. | 19 пропозицій | ||
Marsriva MR-UF1500P-H 1500 ВА USB | від 4 799 грн. | 17 пропозицій |