Корм для собак Trixie Denta Fun Knotted Chewing Bone 0.05 кг
Очікується у продажу 75 грн. Тип: ласощі; Вид ласощів: сушки натуральні; Вага упаковки (кг): 0.05; Вік: молоді; дорослі; Розмір собаки: малі; середні; великі; гігантські; Загальне призначення: в списокмої списки |
Рекомендуємо товари в наявностіКорм для собак Trixie →
від 97 грн.
ласощі, сушки натуральні, 2 шт, 0.07 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, в составе: сиром'ятна шкіра, філе курки, клас: преміум
від 110 грн.
ласощі, сушки натуральні, 6 шт, 0.07 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для зубів, гіпоалергенний, в составе: сиром'ятна шкіра з куркою, клас: преміум
від 111 грн.
ласощі, сушки натуральні, 5 шт, 0.07 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, в составе: сиром'ятна шкіра, філе курки, клас: преміум
від 45 грн.
ласощі, сушки натуральні, 10 шт, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, в составе: з яловичиною, клас: преміум
від 118 грн.
ласощі, сушки натуральні, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, в составе: вміст м'яса 63%, клас: преміум
від 43 грн.
ласощі, сушки натуральні, 10 шт, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, в составе: з м'ясом домашньої птиці, клас: преміум
від 120 грн.
ласощі, сушки натуральні, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, в составе: вміст м'яса 59%, клас: преміум
від 121 грн.
ласощі, сушки натуральні, 6 шт, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, в составе: з куркою та рисом, клас: преміум
від 116 грн.
ласощі, сушки натуральні, 0.09 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, в составе: вміст м'яса 59%, клас: преміум
від 130 грн.
ласощі, сушки натуральні, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, в составе: вміст м'яса 70%, клас: преміум
від 134 грн.
ласощі, сушки натуральні, 10 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, в составе: сиром'ятна шкіра з качкою, клас: преміум
від 132 грн.
ласощі, сушки натуральні, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, в составе: вміст м'яса 70%, клас: преміум
ласощі, сушки натуральні, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, в составе: вміст м'яса 52%, клас: преміум
від 146 грн.
ласощі, сушки натуральні, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, в составе: вміст м'яса 85%, клас: преміум
від 140 грн.
ласощі, сушки натуральні, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, в составе: вміст м'яса 65%, клас: преміум
Trixie Denta Fun Knotted Chewing Bone 11 50 g |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Trixie 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Trixie.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Серія Trixie Denta FunПорівняти в таблиці →
від 346 грн.
ласощі, сушки натуральні, 3 шт, 0.25 кг, порода: середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для зубів, гіпоалергенний, в составе: сиром'ятна шкіра з куркою, клас: преміум
від 17 874 грн.
ласощі, сушки натуральні, 100 шт, 0.11 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для зубів, гіпоалергенний, в составе: сиром'ятна шкіра, яловичина, сиг, крохмаль, гліцерин, сорбіт, мінерали, клас: преміум
від 199 грн.
ласощі, кістка, 2 шт, 0.12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: сиром'ятна шкіра, качине м'ясо
ласощі, сушки натуральні, 6 шт, 0.07 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для зубів, гіпоалергенний, в составе: сиром'ятна шкіра з куркою, клас: преміум
ласощі, палички, 3 шт, 0.14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: сиром'ятна шкіра, яловичина 26%, сиг 8%, крохмаль
від 136 грн.
ласощі, снеки, 8 шт, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для зубів, гіпоалергенний, в составе: сиром'ятна шкіра, куряче м'ясо, крохмаль
ласощі, сушки натуральні, 5 шт, 0.07 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, в составе: сиром'ятна шкіра, філе курки, клас: преміум
від 156 грн.
ласощі, снеки, 0.12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для зубів, в составе: качка
від 115 грн.
ласощі, 6 шт, 0.07 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: сиром'ятна шкіра, м'ясо кролика 25%, крохмаль
від 78 грн.
ласощі, сушки натуральні, 0.05 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: для зубів, в составе: сиром'ятна шкіра, спіруліна
ласощі, палички, 3 шт, 0.14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: качка
від 96 грн.
ласощі, палички, 6 шт, 0.07 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: сиром'ятна шкіра, яловичина 26%, сиг 8%, крохмаль
від 149 грн.
ласощі, сушки натуральні, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для зубів, в составе: сиром'ятна шкіра, спіруліна, клас: преміум
від 242 грн.
ласощі, палички, 1 шт, 0.17 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для зубів, в составе: курка
від 63 грн.
ласощі, палички, 0.18 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: для зубів, в составе: з домашньою птицею
від 179 грн.
ласощі, кістка, 1 шт, 0.14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: сиром'ятна шкіра, куряче м'ясо
від 103 грн.
ласощі, снеки, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: субпродукти (петрушка 0.15%, м'ята 0.15%), злаки, м'ясо та субпродукти
від 157 грн.
ласощі, кістка, 2 шт, 0.06 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: сиром'ятна шкіра, куряче м'ясо
ласощі, сушки натуральні, 0.11 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, в составе: сиром'ятна шкіра, клас: преміум
від 5 442 грн.
ласощі, сушки натуральні, 100 шт, 0.45 кг, порода: середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: сиром'ятна шкіра з куркою, клас: преміум
Модификації Trixie Denta Fun Knotted Chewing Bone
Ціни на Trixie Denta Fun Knotted Chewing Bone |
---|---|---|---|---|
Trixie Denta Fun Knotted Chewing Bone 0.05 кг | від 75 грн. |
Trixie Denta Fun Knotted Chewing Bone 0.11 кг | від 149 грн. |
Trixie Denta Fun Knotted Chewing Bone 0.24 кг | від 343 грн. | 2 пропозиції |