Корм для собак Trixie Premio 0.1 кг (31533)
Очікується у продажу 100 грн. Тип: ласощі; Вага упаковки (кг): 0.1; Вік: молоді; дорослі; Розмір собаки: малі; середні; великі; гігантські; Загальне призначення: в списокмої списки |
Закрити
Шапка
Рекомендуємо товари в наявностіКорм для собак Trixie →
від 96 грн.
ласощі, сушки натуральні, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, в составе: вміст м'яса 59%, клас: преміум
від 108 грн.
ласощі, снеки, 0.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, в составе: лосось, курка, ягня, клас: преміум
від 121 грн.
ласощі, сушки натуральні, 6 шт, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, в составе: з куркою та рисом, клас: преміум
ласощі, снеки, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, в составе: вміст м'яса 86%, клас: преміум
ласощі, сушки натуральні, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, в составе: вміст м'яса 63%, клас: преміум
від 116 грн.
ласощі, сушки натуральні, 0.09 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, в составе: вміст м'яса 59%, клас: преміум
від 111 грн.
ласощі, сушки натуральні, 5 шт, 0.07 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, в составе: сиром'ятна шкіра, філе курки, клас: преміум
від 110 грн.
ласощі, сушки натуральні, 6 шт, 0.07 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для зубів, гіпоалергенний, в составе: сиром'ятна шкіра з куркою, клас: преміум
від 83 грн.
ласощі, снеки, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, в составе: вміст м'яса 84%, клас: преміум
ласощі, палички, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: вміст м'яса 65%, риби 12%, клас: преміум
від 106 грн.
ласощі, снеки, 0.07 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, в составе: вміст м'яса 80%, риби 15%, клас: преміум
від 107 грн.
ласощі, снеки, 0.07 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, в составе: вміст м'яса 65%, риби 18%, клас: преміум
від 130 грн.
ласощі, сушки натуральні, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, в составе: вміст м'яса 70%, клас: преміум
від 89 грн.
ласощі, сушки натуральні, 2 шт, 0.07 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, в составе: сиром'ятна шкіра, філе курки, клас: преміум
ласощі, сушки натуральні, 10 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, в составе: сиром'ятна шкіра з качкою, клас: преміум
Trixie Premio Chicken Bites 100 g 0.1 кг 0.3 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Trixie 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Trixie.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Серія Trixie Premio
ласощі, снеки, 0.07 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, в составе: вміст м'яса 65%, риби 18%, клас: преміум
від 84 грн.
ласощі, сушки натуральні, 0.05 кг, вік: молоді, дорослі, в составе: куряча грудка, котяча м'ята, м'ясо 75 %
від 120 грн.
ласощі, сушки натуральні, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: вміст м'яса 81%, клас: преміум
від 60 грн.
ласощі, снеки, 0.05 кг, вік: молоді, дорослі, в составе: сушена яловича печінка
від 129 грн.
ласощі, сушки натуральні, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, в составе: качка
від 70 грн.
ласощі, снеки, 0.05 кг, вік: молоді, дорослі, в составе: риба 58%, м'ясо 26%, котяча м'ята, преміум
від 115 грн.
ласощі, снеки, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: качине м'ясо
від 57 грн.
ласощі, сушки натуральні, 0.02 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: тунець
від 136 грн.
ласощі, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, в составе: вміст м'яса 36%, риби 8%, клас: преміум
від 95 грн.
ласощі, сушки натуральні, 0.05 кг, вік: молоді, дорослі, в составе: риба 55%, м'ясо 20%, преміум
від 82 грн.
ласощі, снеки, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, в составе: вміст м'яса 81%, клас: преміум
від 41 грн.
ласощі, сушки натуральні, 0.02 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: качка, риба сиг, гороховий білок, крохмаль
від 87 грн.
ласощі, сушки натуральні, 0.07 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, в составе: качка
ласощі, снеки, 0.05 кг, вік: молоді, дорослі, в составе: риба 53%, м'ясо 30%, преміум
від 185 грн.
ласощі, палички, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: качине м'ясо, сиром'ятна шкіра
ласощі, снеки, 0.05 кг, вік: молоді, дорослі, в составе: риба 53%, м'ясо 30%, преміум
ласощі, сушки натуральні, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, в составе: вміст м'яса 70%, клас: преміум
від 53 грн.
ласощі, палички, 0.02 кг, 5 шт, вік: молоді, дорослі, в составе: лосось, форель, преміум
ласощі, сушки натуральні, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, в составе: вміст м'яса 90%, клас: преміум
ласощі, сушки натуральні, 0.05 кг, вік: молоді, дорослі, в составе: м'ясо 81%, преміум
Модификації Trixie Premio
Ціни на Trixie Premio |
---|---|---|---|---|
Trixie Premio 0.1 кг | від 100 грн. |
Trixie Premio 0.3 кг | від 255 грн. | 3 пропозиції |