Киянка Truper 16931 (MH-16)
Фото 4 |
Truper 16931 453 г680 г |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Truper 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Truper.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Truper 16931
Усі ціни 6 →Киянка гумова Truper з дерев'яною ручкою 500 г (MH-16) | 297 грн. |
Киянка Truper 500 г (MH-16) | 258 грн. |
Киянка TRUPER 500 г MH-16 | 297 грн. |
Киянка Truper МН-16 500г х 60 | 235 грн. |
Киянка резинова Truper з дерев'яною ручкою 580 г (MH-16) | 297 грн. |
Киянка гумова Truper MH-16 дерев'яна ручка 500 г 60 мм | 318 грн. |
Модификації Truper 16931
Ціни на Truper 16931 |
---|---|---|---|---|
Truper 16931 | від 235 грн. | 6 пропозицій | ||
Truper 16932 | від 376 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →