Садові ножиці Truper TB-17
Truper TB-17 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Truper 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Truper.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Truper TB-17
Ножиці садові Truper TB-17 для живої огорожі з прямим лезом, металеві ручк | 690 грн. |
Садові ножиці для живоплоти Truper пряме лезо 530 мм (TB-17) | 690 грн. |
Ножиці садові Truper TB-17 430 мм | 739 грн. |
Ножиці TRUPER TB-17 лезо 4мм; метал 430мм | 690 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →