Секатор Truper T-45X
Truper T-45X |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Truper 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Truper.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Truper T-45X
Секатор площинний Truper 200мм (T-45XZ) | 1 290 грн. |
Секатор Truper 200 мм (T-45X) | 1 050 грн. |
Секатор Truper 200 мм (T-45X) | 1 265 грн. |
Садовий секатор професійний Truper з алюмінієвими ручками 200 мм (T-45XZ) | 1 290 грн. |
Секатор площинний TRUPER EXPER (T-45XZ) | 1 290 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →