Садові ножиці Truper T-80
Truper T-80 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Truper 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Truper.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Truper T-80
Ножиці Truper садові для трави 330 мм (T-80) | 349 грн. |
Ножиці Truper садові для трави 330 мм (T-80) | 466 грн. |
Cадові ножиці для трави Truper поворотні (T-80) | 450 грн. |
Ножиці садові Truper T-80 330 мм | 482 грн. |
Ножницы садовые для травы Truper (T-80) | 450 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →