Trust Primo Touch
Відео 5Фото 35 |
Trust Primo Touch |
|
Стильні та зручні бездротові навушники-вкладиші типу True Wireless, здатні забезпечити повну свободу від дротів і якісний об'ємний стереозвук. Пропонуються в п'яти варіантах кольору корпусу. Позиціонуються як доступний продукт середньої цінової категорії, орієнтований на молодіжну аудиторію. Підійде користувачам, подавати практичну і якісно звучить модель, носіння якої не викликає специфічних відчуттів, неминуче виникають від внутрішньоканальні навушники.
Ергономічна форма вкладиша забезпечує надійну фіксацію без вираженої пасивної шумоізоляції, що підвищує безпеку використання на жвавих вулицях і в громадському транспорті. Завдяки якісним динамічним драйверам з неодимовими магнітами (діаметр 10 мм), виробником гарантується повноцінне відтворення всього частотного діапазону, що дозволяє рекомендувати навушники Trust Primo Touch для прослуховування різних треків будь-яких популярних жанрів.
Для сполучення з пристроєм-джерелом використовується бездротовий інтерфейс Bluetooth 5.0, який демонструє бездоганну стабільність з'єднань і мінімальні затримки. Вбудований всенаправлений мікрофон забезпечує впевнене захоплення голосу і дозволяє без проблем спілкуватися з абонентами стільникового зв'язку в режимі hands free. Працюють на одному заряді вбудованих літій-іонних акумуляторів до 4 год, а з урахуванням ємності зарядного кейса цей час збільшується до 10 год.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Trust 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Trust.
Купити Trust Primo Touch
Усі ціни 172 →Навушники Trust Primo Touch True Wireless Mic White (23783) | 689 грн. |
Наушники Trust Primo Touch True Wireless Mic White 23783TRUST | 656 грн. |
Bluetooth-гарнiтура Trust Primo Touch True White (23783) 23783 | 799 грн. |
Наушники Trust Primo Touch True Wireless Mic Blue (23780) | 800 грн. |
Навушники Trust Primo Touch True Wireless Mic Black 23712TRUST | 699 грн. |
занадто часто і безглуздо зникає зв'язок із двома/одним вухом. навіть якщо присідаєш а телефон у кишені джинс/сидиш на витягнутих руках біля ноута. зникає зв'язок дуже часто. єдиний мінус, який перекриває всі плюси. не раджу купувати нікому. звук, дизайн. втрата з'єднання навіть не рухаючи головою, сидячи за ноутом. |
Шкода гроші. Брав у фокстроті за 714 грн. Ціна їм у базарний день гривень 500 максимум із цими заїканнями та перериваннями. Я два роки тому на гербест для проби брав навушники TWS i7s так вони рідше зв'язок втрачали. Натомість свисток з алі за 70 грн працює практично ідеально. За звучанням питань немає, але якщо готові терпіти постійні е-е-е... Вибір за Вами. Звук дуже сподобався, гучні, управління зручне. Переривання звуку на вулиці. Поворот голови вправо пропадає звук 2-3 секунди, заїкання. Телефон у нагрудній кишені куртки. Перевіряв на двох телефонах (Redmi Note 5 з Bluetooth v 5.0 та китаєць M-net Power 1 Bluetooth: 4.0) ефект один і той же. На Розетці бачив подібний коментар. |