Каталог   /   Аудіотехніка   /   Навушники   /   Trust
Навушники

Trust GXT 493PS

Фото - Навушники Trust GXT 493PS
Фото 9
Trust GXT 493PS
Колір
Підключення та конструкція
Призначенняігрові
Сумісність з консолямиPlaystation 5
Конструкціянакладні, закриті
повнорозмірні Over-Ear
Тип підключеннякомбіновані
Підключенняmini-Jack (3.5 мм)
Bluetooth
радіоканал
Штекерпрямий
Підведення кабелюодносторонній
Довжина кабелю1.2 м
Тип кабелюкруглий
Знімний кабель
Характеристики
Імпеданс32 Ом
Частотний діапазон20 – 20000 Гц
Чутливість101 дБ
Діаметр динаміка50 мм
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофонна дужці
Відключення мікрофона
Гнучка конструкція
Функції та можливості
Регулювання гучності
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Час роботи (музика)70 год
Вхід зарядкиUSB-C
Інше
Матеріал амбушюршкірозамінник
Вага280 г
Комплектаціядонгл USB-A
Офіційний сайтtrust.com
Дата додавання на E-Katalogчервень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Trust 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Trust.
Які характеристики повинні мати гарні навушники?Гайд за ключовими характеристиками навушників

Купити Trust GXT 493PS

Навушники з мікрофоном Trust GXT 493PS Carus White (25747)

Навушники з мікрофоном Trust GXT 493PS Carus White (25747) – це накладна бездротова модель, створена для геймерів, які цінують якісний звук і комфорт під час тривалих ігрових сесій. Вони підтримують підключення через 2,4 ГГц USB-приймач, Bluetooth та 3,5 мм аудіо кабель, що забезпечує широку сумісність із різними пристроями, зокрема PlayStation 5.... щеДіапазон частот 20 Гц – 20 кГц і чутливість 101 дБ гарантують чисте та деталізоване звучання, а знімний мікрофон на наголов’ї дозволяє чітко спілкуватися з командою. Ергономічний дизайн із регульованим наголов’ям і м’якими амбушурами з тканини та штучної шкіри забезпечує зручність навіть при тривалому використанні. Батарея забезпечує до 70 годин автономної роботи, що робить ці навушники надійним вибором для ігор і розваг. Trust GXT 493PS Carus White поєднує сучасні технології, стильний білий колір і функціональність для комфортного ігрового досвіду.
Redprice.saleЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
3 064 грн.

Trust GXT 493PS CARUS Чорний (25746)

Tehnoexpert.com.uaЗ нами 1 рік
(Львів)
Поскаржитись
2 745 грн.

Навушники з мікрофоном Trust GXT 493PS Carus Black (25746)

Навушники з мікрофоном Trust GXT 493PS Carus Black – це універсальний безпровідний гарнітур, який забезпечує якісний звук і комфорт під час тривалих ігрових сесій. Вони підтримують підключення через 2,4 ГГц USB-приймач із низькою затримкою, Bluetooth та провідний аудіокабель 3,5 мм, що робить їх сумісними з PlayStation 5 та іншими пристроями. Модел... щеь відзначається стереозвуком із частотним діапазоном 20 Гц–20 кГц і чутливістю 101 дБ, а також знімним мікрофоном для зручного спілкування. Ергономічний дизайн із м’якими амбушурами з тканини та штучної шкіри, регульованим оголовником і можливістю відкидати чашки гарантує комфорт навіть під час багатогодинного використання. Автономність навушників досягає 70 годин, а швидке заряджання через USB-C дозволяє мінімізувати час простою. Керування гучністю розташоване на чашці, що полегшує налаштування звуку без переривання роботи. Комплект включає необхідні аксесуари для зручного підключення і експлуатації. Trust GXT 493PS Carus Black – оптимальний вибір для геймерів і користувачів, які цінують якість звуку, свободу рухів і стильний дизайн.
Redprice.saleЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
3 167 грн.

Динаміка цін на Trust GXT 493PS