Візочок Tutis Mio Leather 2 in 1
Фото 11 |
Tutis Mio Leather 2 in 1
Конструкція:універсальна, 2 в 1
Складання:книжка
Захист:бампер, пахремінь, ремені
Регулювання:спинка, підніжка
Ширина шасі:61 см
Вага в зборі:10.8 кг
Всі характеристики
Купити Tutis Mio Leather 2 in 1
Усі ціни 18 →Коляска Tutis Mio Leather Beige, 2 в 1, бежева (1232180) | 26 940 грн. |
Универсальная коляска 2 в 1 Tutis Mio Leather Beige (1232180) | 26 940 грн. |
Коляска універсальна 2в1 TUTIS Mio Leather Beige (1232180) | 26 940 грн. |
Коляска універсальна 2 в 1 TUTIS Mio Leather Beige 1232180 | 26 940 грн. |
Коляска TUTIS 2 в 1 Mio Leather Beige (1232180) 1232180 | 26 940 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →