Візочок Tutis Viva 4 Star 2 in 1
Відео 3Фото 29 |
Tutis Viva 4 Star 2 in 1
Конструкція:універсальна, 2 в 1
Складання:книжка
Захист:бампер, пахремінь, ремені
Регулювання:спинка, підніжка
Ширина шасі:59 см
Вага в зборі:12.7 кг
Всі характеристики
Купити Tutis Viva 4 Star 2 in 1
Усі ціни 6 →Tutis Viva4 Star 08 Głęboko Spacerowy | 43 720 грн. |
Tutis Viva4 Star 08 Głęboko Spacerowy | 44 813 грн. |
Tutis Viva4 Star 08 Głęboko Spacerowy | 45 906 грн. |
Універсальна коляска 2 в 1 Tutis Viva 4 Star, 007 Black Star | 39 100 грн. |
Універсальна коляска 2 в 1 Tutis Viva 4 Star, 008 Gold Star | 39 100 грн. |
Універсальна коляска 2 в 1 Tutis Viva 4 Star, 009 White Star | 39 100 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →