Камера відеоспостереження Tyto IPC-5B2812-G1SM-60
Фото 8 |
Tyto IPC-5B2812-G1SM-60 |
|
Області інтересу (ROI). Виявлення осіб. Підрахунок людей.
Як вибрати камеру відеоспостереженняРозбираємось з основними критеріями вибору камер для дому, офісу, магазину, складу тощо.
Живлення по витій парі: головне про технології Power over EthernetКлючові відомості про технології подачі живлення через Ethernet до крайовим мережних пристроїв
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tyto IPC-5B2812-G1SM-60
Усі ціни 6 →Камера відеоспостереження Tyto IPC 5B2812-G1SM-60 | 4 701 грн. |
Камера видеонаблюдения Эти IPC 5B2812-G1SM-60 | 4 473 грн. |
Камера відеоспостереження Tyto IPC 5B2812-G1SM-60 | 5 254 грн. |
Tyto Камера відеоспостереження Tyto IPC 5B2812-G1SM-60 | 5 254 грн. |
Моторизована вулична IP камера Tyto IPC 5B2812-G1SM-60, 5Мп | 5 267 грн. |
Вулична IP камера з моторизованим фокусом IPC 5B2812-G1SM-60 (AI-L), 5Мп | 5 929 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →