Чохол UAG Monarch for Galaxy S24 Ultra
UAG Monarch for Galaxy S24 Ultra |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
|
| Аксесуар для смартфона Urban Armor Gear Uag Monarch Crimson (214415119494)Сумісність: Samsung S928 Galaxy S24 Ultra / Тип: накладка на заднюю часть / Матеріал: TPU (термополиуретан) и поликарбонат /... щеКолір: красный / Плівка в комплекті: нет Stylus.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Поскаржитись | | 2 400 грн. | | |
|
| Аксессуар для смартфона Urban Armor Gear Uag Monarch Crimson (214415119494Совместимость: Samsung S928 Galaxy S24 Ultra / Тип: накладка на заднюю часть / Материал: TPU (термополиуретан) и поликарбонат... ще/ Цвет: красный / Пленка в комплекте: нет ЦифраЗ нами 7 років (Київ) Поскаржитись | | 2 400 грн. | | |
|
| Чехол uag для Samsung Galaxy s24 Ultra, Monarch, Crimson 214415119494Monarch — это 5 слоёв современной защиты, позволяющей уберечь смартфон от различных повреждений. Основание чехла изго... щетовлено из прочного и легкого поликарбоната. С внутренней стороны размещена полиуретановая TPU накладка, прекрасно поглощает и рассеивает последствия сильных ударов и сохраняет углы смартфона от повреждений. Поверх накладки идёт слой из волокна, в свою очередь он Tviy-Dim.comЗ нами 4 роки (Київ) Поскаржитись | | 2 709 грн. | | |
|
| Чехол UAG для Samsung Galaxy S24 Ultra, Monarch, Crimson 214415119494Чехол UAG для Samsung Galaxy S24 Ultra, Monarch, Crimson Comtrading.uaЗ нами 4 роки (Київ) Поскаржитись | | 2 399 грн. | | |
|
| UAG for Samsung Galaxy S24 Ultra Monarch Crimson (214415119494) 2144151194Тип чохла: Накладка; Підтримка MagSafe: Так; Матеріал корпусу: Полікарбонат, Метал; Основний колір: Червоний Kvshop.com.uaЗ нами 2 роки (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | | 2 399 грн. | | |
Динаміка цін на UAG Monarch for Galaxy S24 Ultra
- Мінімальна
- Середня
- Максимальна