Чохол UAG Pathfinder with Magsafe for iPhone 15 Pro
Фото 33 |
UAG Pathfinder with Magsafe for iPhone 15 Pro |
|
Легка композитна конструкція з ударопоглинаючими властивостями. Вбудований магніт MagSafe. Відповідність армійському класу захисту. Посилені кути. Бортики для захисту екрану та камери. Кріплення для ремінця.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог UAG 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі UAG.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити UAG Pathfinder with Magsafe for iPhone 15 Pro
Усі ціни 114 →Аксессуар для iPhone Urban Armor Gear Uag Pathfinder Magsafe Ash (11428111 | 2 099 грн. |
Чохол UAG для APPLE iPhone 15 Pro Pathfinder Magsafe, Ash (114281113131) | 2 199 грн. |
Чехол uag для Apple iPhone 15 Pro Pathfinder Magsafe, Ash 114281113131 | 2 402 грн. |
Чохол UAG для APPLE iPhone 15 Pro Pathfinder Magsafe, Ash (114281113131) | 2 199 грн. |
Чехол для мобильного телефона UAG Apple iPhone 15 Pro Pathfinder Magsafe, | 2 374 грн. |
ще 20 пропозицій
Маю вже не вперше чохол від UAG. У дружини і у брата від них же, у всіх лише позитивний досвід. Виглядає стильно та дійсно захищає від падіння (з висот 2-5м), неодноразово телефон падав на плитку та асфальт та залишався повністю цілим, Це той випадок коли не шкода відати гроші за надійну річ, щоб уберегти дорогий телефон. Також ідеальний вибір для військових. надійний, стильний, не громіздкий, є вибір за кольорами, підтримує MagSafe та є "вушки" для шнурка/ремінця. можливо лише ціна, але все одно воно того варте, оскільки ремонт телефону обійдеться дорожче, якщо поб'єте. Stepan Mazur: користуюся UAG Pathfinder with Magsafe for iPhone 15 Pro кілька місяців |
Додати відгук
РекомендуємоПорівняти в таблиці →