Чохол UAG Pathfinder with Magsafe for iPhone 14 Pro
Фото 43 |
UAG Pathfinder with Magsafe for iPhone 14 Pro |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог UAG 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі UAG.
Купити UAG Pathfinder with Magsafe for iPhone 14 Pro
Усі ціни 18 →Аксессуар для iPhone Urban Armor Gear Uag Pathfinder Magsafe Black (114054 | 1 999 грн. |
UAG для APPLE iPhone 14 Pro Pathfinder Magsafe Black (114054114040) | 2 199 грн. |
Чехол uag для Apple iPhone 14 Pro Pathfinder Magsafe, Black 114054114040 | 2 402 грн. |
UAG для APPLE iPhone 14 Pro Pathfinder Magsafe Black (114054114040) | 2 199 грн. |
Чохол до мобільного телефона Uag Apple iPhone 14 Pro Pathfinder Magsafe, B | 2 374 грн. |
На варту максимального захисту Apple iPhone 14 Pro поставлено «броньований» чохол у мілітарі-стилі UAG Pathfinder with MagSafe.
Ефективне ударопоглинання
Захисний кейс має легку композитну конструкцію з ударопоглинаючими властивостями. Енергію ударних впливів при падіннях смартфона з висоти до 4.8 м приймають та розсіюють гумові бампери, додатково посилені по кутах. За цілісність дисплея мобільного пристрою несе відповідальність піднята рамка по периметру лицьової панелі чохла. Загалом кейс виглядає брутально.
Витривалий характер
Перш ніж вийти у широкі маси, UAG Pathfinder протестували на відповідність вимогам американського військового стандарту MIL-STD-810. Випробування щодо механічної міцності чохол пройшов на тверду «п'ятірку». Паралельно із забезпеченням захисту смартфона кейс зберігає зручність використання гаджета, надаючи комфортний доступ до всіх органів управління та роз'ємів.
Магніти MagSafe
У спинку чохла вбудували круглий магніт MagSafe, який ідеально стикується з однойменною бездротовою зарядкою на корпусі iPhone. Дублювання магнітів виключає ситуації з невдалим стикуванням мобільного пристрою та зарядної станції. Також у моделі є «вухо» для ремінця, проте сам ремінець знадобиться докуповувати до чохла окремо.