Чохол UAG Monarch for Galaxy S23
UAG Monarch for Galaxy S23 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог UAG 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі UAG.
|
| Аксесуар для смартфона Urban Armor Gear Uag Monarch Crimson (214120119494)Сумісність: Samsung S911 Galaxy S23 / Тип: накладка на задню частину / Матеріал: полікарбонат; термополіуретан; метал; з обро... щебкою із зернистої шкіри / Колір: чорний червоний / Плівка в комплекті: немає Stylus.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Поскаржитись | | 1 999 грн. | | |
|
| Аксессуар для смартфона Urban Armor Gear Uag Monarch Crimson (214120119494Совместимость: Samsung S911 Galaxy S23 / Тип: накладка на заднюю часть / Материал: поликарбонат; термополиуретан; металл; с о... щетделкой из зернистой кожи / Цвет: черный / красный / Пленка в комплекте: нет ЦифраЗ нами 7 років (Київ) Поскаржитись | | 1 799 грн. | | |
|
| Чехол uag для Samsung Galaxy s23 Monarch, Kevlar Black 214120113940Чехлы от компании Urban Armor Gear разработаны и спроектированы таким образом, чтобы обеспечить максимальную защиту смартфо... щену, при этом сохраняя удобство и доступ ко всем функциям смартфона. Каждый чехол UAG прошел независимые тесты и был сертифицирован в соответствии с военным стандартом США MIL STD 810G 516.6, который гарантирует максимальную защиту от ударов и падений.
Особенности:
- Tviy-Dim.comЗ нами 4 роки (Київ) Поскаржитись | | 3 242 грн. | | |
|
| Чохол до моб. телефона Uag Samsung Galaxy S23 Monarch, Carbon Fiber (21412сумісність з моделями - Samsung Galaxy S23, Тип чохла для телефону - накладка, Призначення - модельний, Матеріал - полікарбон... щеат, Колір - антрацит Q-techno.com.uaЗ нами 4 роки (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | | 2 194 грн. | | |
|
| Чехол UAG для Samsung Galaxy S23 Monarch, Kevlar Black 214120113940Чехол UAG для Samsung Galaxy S23 Monarch, Kevlar Black Comtrading.uaЗ нами 4 роки (Київ) Поскаржитись | | 3 035 грн. | | |
Динаміка цін на UAG Monarch for Galaxy S23
- Мінімальна
- Середня
- Максимальна