Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Комплектуючі   /   Кишені для накопичувачів   /   Ugreen

Кишеня для накопичувача Ugreen CM400

Фото - Кишеня для накопичувача Ugreen CM400
Відео 7Фото 8
Ugreen CM400
Колір
Тип
зовнішній
Призначення
портативний
Форм-фактор накопичувача
M.2
Інтерфейс накопичувача
SATA/PCIe 3.0 4x
Підключення
USB-C 10Gbps
Матеріал
метал
Слотів для накопичувачів
1 шт
Макс. об'єм
2 ТБ
Джерело живлення
USB порт
Габарити
119x37x12 мм
Дата додавання на E-Katalog
квітень 2023

Кейс для жорсткого диска M.2 NVMe SSD, обладнаний зручною кнопкою «Push» для швидкої установки і вилучення накопичувача без використання додаткових інструментів. Модель зібрана в безгвинтовому алюмінієвому корпусі, котрий ефективно відводить тепло під час використання сховища даних. Допустимий обсяг жорсткого диска становить до 6 ТБ. Що примітно, кишеня має високошвидкісний інтерфейс обміну даними USB-C 3.2 gen2 з максимальною швидкістю до 10 Гбіт/с.

Однак фактично через інтерфейс SATA забезпечується швидкість передачі інформації на рівні до 6 Гбіт/с. Сам накопичувач фіксується всередині кейса за допомогою гумових замків. Розпізнається Ugreen CM400 автоматично — в режимі підключення Plug&Play. Поширені операційні системи «бачать» кишеню для накопичувача без необхідності встановлення драйверів і допоміжного програмного забезпечення. Додатково модель порадує компактними розмірами та малою вагою — 119x37x12 мм і 55 г відповідно (без урахування жорсткого диска).

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ugreen 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ugreen.

Купити Ugreen CM400

Усі ціни 35 →

Зовнішня кишеня Ugreen для SSD M.2 (NVMe) M-Key 3.1 Gen2 CM400 Gray (10902) 10902

Зовнішня кишеня для дисків M-Key чи M+B Key NVMe PCIe SSD Ugreen CM400 (10902) дозволить без інструментів перетворити їх в по... щертативний зовнішній USB 3.1 накопичувач. Вона підключається до ПК за допомогою кабелю USB Type C - USB Type C та дозволяє передачу файлів з максимальною швидкістю до 10 Гбіт/с. Зовнішня кишеня Ugreen CM400 (10902) підтримує прискорені протоколи передачі даних UASP та команду TRIM. Автоматичний сплячий режим допомагає продовжити термін служби твердотільних дисків, а функція S.M.A.R.T дозволяє легко перевірити їх стан. Вбудовані системи захисту вбережуть диски від короткого замикання та перевантаження по струму, що забезпечує надійний захист ваших даних. Міцний алюмінієвий корпус робить зовнішню кишеню Ugreen CM400 (10902) зручною для перенесення та сприяє кращому розсіюванню тепла. З функцією Plug and Play вам не доведеться встановлювати додаткові драйвери для початку роботи - просто підключайтесь до комп’ютера і працюйте.
Click.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
1 199 грн.

Зовнішня кишеня Ugreen CM400 USB-C to M.2 Gen2 M-Key Gray (90264)

TouchЗ нами 7 років
(Дніпро)
Гарантія: 6 міс.
Поскаржитись
1 299 грн.

Ugreen 90264

Зовнішня кишеня для дисків M-Key або M+B Key NVMe PCIe SSD Ugreen CM400 (90264) дозволить без інструментів перетворити їх н... щеа портативний зовнішній USB 3.2 накопичувач. Вона підключається до ПК за допомогою кабелю USB Type C – USB Type C та дозволяє передачу файлів з максимальною швидкістю до 10 Гбіт/с.
Mallprix.comМенше року
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
1 386 грн.

Корпус для жорсткого диска UGREEN CM400 M.2NVME Hard Drive Enclosure Type-C Female to M.2 M-Key Gray + Cable (10902) 10902

Оригінальний, металевий корпус для SSD накопичувача M.2 NVMe Ugreen (CM400).   Основні переваги Виконаний з дуже якісних м... щеатеріалів і компонентів, що гарантує довгий термін служби. Призначений для розміщення твердотілого накопичувача NVMe, з ключем M-Key або M+B-Key, і перетворення його на портативний зовнішній накопичувач з інтерфейсом USB 3.2 Gen2 (Type-C) для максимальної зручності використання.
Wizz.com.uaЗ нами 2 роки
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від магазину
Поскаржитись
1 099 грн.

Ugreen CM400 M.2 PCIe NVMe SSD Enclosure M.2 USB (10902)

Кишеня для HDD Ugreen CM400 M.2 PCIe NVMe SSD Enclosure M.2 USB (10902)
AKS.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
1 385 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Ugreen CM400

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Рекомендую.
15 квітня 2024
Використовую впродовж близько пів року з різними m.2 NVMe дисками (переважно WD SN740, комплектними зі Steam Deck та Asus ROG Ally) -- з проблемами не стикався, швидкість переважно 300 МБ/сек та вище (з комплектним кабелем). Нагрівається не надмірно, тим не менш гумовий "чохол" доволі доречний. Можливість розібрати без викрутки також ставала в нагоді неодноразово.
Надійність, зручність, швидкість передавання інформації, робоча температура.
Чи не знайдено.
Adravilкористуюся Ugreen CM400 кілька місяців
Додати відгук
13 січня 2025, 19:52
Запитання про Ugreen CM400
Підкажіть будь ласка яка найбільша швидкість диска підтримується
17 жовтня 2023, 11:48
Запитання про Ugreen CM400
Швидкість зчитування даних
Підкажіть, будь ласка, я хочу використовувати SSD Samsung 970 EVO Plus M.2 MZ-V7S1T0BW, чи підійде ця кишеня для нього? Мається на увазі яка у кишені швидкість передачі даних і тому подібне.
Відеоогляди