Офісний стіл Ultradesk Frag XXL
Відео 2Фото 27 |
Ultradesk Frag XXL |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ultradesk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ultradesk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ultradesk Frag XXL
Усі ціни 17 →Геймерський ігровий стіл Ultradesk Frag XXL Green UDESK-FX-GR | 8 417 грн. |
Геймерский игровой стол Ultradesk Frag XXL Blue UDESK-FX-BL | 6 991 грн. |
Геймерский игровой стол Ultradesk Frag XXL Blue UDESK-FX-BL | 6 997 грн. |
Геймерский игровой стол Ultradesk Frag XXL Red UDESK-FX-RD | 6 493 грн. |
Геймерский игровой стол Ultradesk Frag XXL Green UDESK-FX-GR | 7 023 грн. |
ще 12 пропозицій
Стіл понравився і виправдав мої ожидання, збирається легко і швидко, збираючи сам десь за 30 хвилин користуючись інструментом який йшов у комплекті, надійна металева рама, підвів тримач для напоїв, він міцний і досить великий, але не підходить для чашок з вушкам, через свою конструкцію, щодо килимка на весь стіл, він приємний, з середнього цінового сегменту Розміри, матеріали, кошик для підовжувача, килимок на всю поверхню Тримач для напоїв, трохи хітається, але це не критично Женя Завадяк: користуюся Ultradesk Frag XXL менше місяця |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →