Офісний стіл Ultradesk Cruiser
Відео 2Фото 14 |
Ultradesk Cruiser |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ultradesk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ultradesk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ultradesk Cruiser
Усі ціни 8 →Геймерский игровой стол Ultradesk Cruiser Black (UDESK-CR-BK) UDESK-CR-BKВЫСОКОКАЧЕСТВЕН Redprice.saleЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 8 362 грн. |
Геймерський стіл ULTRADESK Cruiser Black | 8 500 грн. | Продавець: CCENOVIK |
Геймерский игровой стол Ultradesk Cruiser Black (UDESK-CR-BK) UDESK-CR-BKВЫСОКОКАЧЕСТВЕН Timesport.com.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 8 368 грн. |
Геймерский игровой стол Ultradesk Cruiser Red (UDESK-CR-RD) UDESK-CR-RDВЫСОКОКАЧЕСТВЕН Timesport.com.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 7 419 грн. |
Геймерський ігровий стіл Ultradesk Cruiser Black (UDESK-CR-BK) UDESK-CR-BKВИСОКОЯКІСНИЙ КИЛИМОК XXL ДЛЯ ВСЬОГО РОБОЧОГО СТОЛУ
Разом із столом CRUISER ви завжди отримуєте килимок для миші розміру X... щеXL. Для його виготовлення було використано інноваційний тип матеріалу, який є дуже ефективним як робоча поверхня для лазерних та оптичних сенсорів, що використовуютьс Saren.com.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 8 372 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Ultradesk CRUISER - Large computer desk for gaming - English trailer
18 січня 20224 501 перегляд
Ultradesk CRUISER - Duże biurko komputerowe dla gracza - Polski trailer
18 січня 20222 338 переглядів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 13 984 грн.
офісний, 1200x600x720 мм, регулювання висоти електромотор, макс. 1200 мм, 2xUSB A 3.0, 1хUSB type C
від 12 029 грн.
офісний, 1450x600x710 мм, регулювання висоти електромотор, макс. 1180 мм, 1xUSB A, 1хUSB type C, кабель-менеджмент, отвір для кабелів, тримач навушників
від 13 253 грн.
офісний, 1500x750x620 мм, регулювання висоти електромотор, макс. 1280 мм
від 8 311 грн.
ігровий (геймерський), 1400x600x730 мм, регулювання висоти електромотор, макс. 1180 мм, кабель-менеджмент, отвір для кабелів, тримач навушників, підстаканник
від 5 381 грн.
ігровий (геймерський), 1200x600x750 мм, регулювання висоти немає, макс. 750 мм, кабель-менеджмент, отвір для кабелів, RGB-підсвічування, тримач навушників, утримувач геймпада, підстаканник
від 10 542 грн.
ігровий (геймерський), 1224x605x720 мм, регулювання висоти електромотор, макс. 1150 мм, 2xUSB A 3.0, 1хUSB Type C 3.0, кабель-менеджмент, RGB-підсвічування
від 16 198 грн.
ігровий (геймерський), 1533x771x750 мм, регулювання висоти ручне, макс. 850 мм, 2xUSB A 3.0, 1хUSB type C, audio-хаб, кабель-менеджмент, RGB-підсвічування
від 10 399 грн.
ігровий (геймерський), 1600x600x720 мм, регулювання висоти електромотор, макс. 1170 мм, кабель-менеджмент, отвір для кабелів, тримач навушників, підстаканник
від 10 466 грн.
ігровий (геймерський), 1250x740x810 мм, регулювання висоти немає, 1xUSB A 3.0, 1xUSB A 2.0, audio-хаб, RGB-підсвічування
від 8 262 грн.
ігровий (геймерський), 1220x605x770 мм, регулювання висоти немає, 2xUSB A 3.0, 1хUSB type C, кабель-менеджмент, RGB-підсвічування
від 21 287 грн.
ігровий (геймерський), 1533x771x750 мм, регулювання висоти електромотор, макс. 1150 мм, 2xUSB A 3.0, 1хUSB Type C 3.0, audio-хаб, RGB-підсвічування
від 27 203 грн.
офісний, 1500x800x725 мм, регулювання висоти електромотор, макс. 1225 мм, 2xUSB 3.1, 1хUSB Type C 3.1, кабель-менеджмент, отвір для кабелів