Настінне кріплення UniBracket BZ31-46
Фото 12 |
UniBracket BZ31-46 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити UniBracket BZ31-46
Усі ціни 9 →Кронштейн для ТБ UniBracket BZ31-46 | 1 190 грн. |
Кронштейн для ТВ UniBracket BZ31-46 | 1 126 грн. |
UniBracket BZ31-46 | 1 699 грн. |
Кронштейн UniBracket BZ31-46 | 1 190 грн. |
Кронштейн UniBracket BZ31-46, 37" - 70", до 40 кг, +5°~-15°, VESA 200X200 | 1 084 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →