Рушникосушарка UNIO Trapecia 400x700 000020644
Фото 4 | від 3 007 до 3 759 грн. Порівняти ціни 9 → |
Модифікації UNIO Trapecia 8
Характеристики
UNIO Trapecia 400x700 000020644 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог UNIO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі UNIO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити UNIO Trapecia 400x700 000020644
Сортувати
UNIO LT W 700-400-5 | 3 269 грн. |
Unio Lt W 700-400-5 | 3 258 грн. |
UNIO LT W 700-400-5 | 3 269 грн. |
Рушникосушарка UNIO LT W 700-400-5 Драбинка Трапеція (20644) 000020644 | 3 269 грн. |
Водяной полотенцесушитель Unio LT W 700-400-5 Лесенка Трапеция 000020644 | 3 007 грн. |
Рушникосушарка UNIO LT W 700-400-5 Драбинка Трапеція вода | 3 564 грн. |
Рушникосушарка UNIO LT W 700-400-5 Драбинка Трапеція вода | 3 759 грн. |
Сушка для рушників UNIO LT W 700-400-5 Лесенка Трапеція вода | 3 250 грн. |
Рушникосушарка UNIO LT W 700-400-5 Драбинка Трапеція (20644) | 3 269 грн. |
Закрити
Рекомендуємо