Рушникосушарка UNIO Trapecia 500x500 000020643
Фото 4 | від 2 850 до 3 442 грн. Порівняти ціни 9 → |
Модифікації UNIO Trapecia 8
Характеристики
UNIO Trapecia 500x500 000020643 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог UNIO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі UNIO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити UNIO Trapecia 500x500 000020643
Сортувати
Unio Lt W 500-500-5 | 2 979 грн. |
Рушникосушка водяна 530x500мм UNIO LT W нижнє підключення 1" трапеція на 5 | 3 115 грн. |
Рушникосушарка UNIO LT W 500-500-5 Драбинка Трапеція (20643) 000020643 | 2 993 грн. |
Водяной полотенцесушитель Unio LT W 500-500-5 Лесенка Трапеция 000020643 | 2 993 грн. |
Сушка для рушників UNIO LT W 500-500-5 Лесенка Трапеція вода | 3 442 грн. |
Рушникосушарка UNIO LT W 500-500-5 Драбинка Трапеція вода | 3 442 грн. |
Сушка для рушників UNIO LT W 500-500-5 Лесенка Трапеція вода | 2 850 грн. |
Рушникосушарка UNIO LT W 500-500-5 Драбинка Трапеція (20643) | 2 993 грн. |
Рушникосушка водяна 530x500мм UNIO LT W нижнє підключення 1" трапеція на 5 | 3 116 грн. |
Закрити
Рекомендуємо