Рушникосушарка UNIO Skoba 400x600 000020875
Фото 5 | від 3 067 до 3 834 грн. Порівняти ціни 8 → |
Модифікації UNIO Skoba 6
Характеристики
UNIO Skoba 400x600 000020875 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог UNIO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі UNIO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити UNIO Skoba 400x600 000020875
Сортувати
Unio Ls W 600-400-4 | 3 314 грн. |
UNIO LS W 600-400-4 Лесенка Скоба вода | 3 334 грн. |
Рушникосушарка UNIO LS W 600-400-4 Драбинка Скоба (20875) 000020875 | 3 334 грн. |
Водяной полотенцесушитель Unio LS W 600-400-4 Лесенка Скоба 000020875 | 3 067 грн. |
Рушникосушарка UNIO LS W 600-400-4 Драбинка Скоба вода | 3 834 грн. |
UNIO LS W 600-400-4 Лесенка Скоба вода | 3 334 грн. |
Сушка для рушників UNIO LS W 600-400-4 Лісенка Скоба вода | 3 176 грн. |
Рушникосушарка UNIO LS W 600-400-4 Драбинка Скоба (20875) | 3 334 грн. |
Закрити
Рекомендуємо