Сковорідка Unique UN-5101 18 см сірий
Unique UN-5101 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Unique 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Unique.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Unique UN-5101 18 см сірий
Усі ціни 14 →Сковорода Unique UN-5101 18 см Якісна | 507 грн. |
Антипригарна сковорода з бакелітовою ручкою UNIQUE UN-5101 18 см без кришк | 630 грн. |
Сковорода антипригарна Unique UN-5101 18 см | 497 грн. |
Сковорода 18см UNIQUE UN-5101 сірий граніт | 552 грн. |
Сковорода UNIQUE Granite coating UN-5101 18 см із гранітним покриттям | 435 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →