Сковорідка Maestro Elite MR1217-20 20 см
Фото 4 |
Maestro Elite MR1217-20 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro Elite MR1217-20 20 см
Усі ціни 11 →Maestro 1217-20-MR | 423 грн. |
Maestro MR-1217-20 | 554 грн. |
Сковорода універсальна Maestro MR-1217-20 20 см | 608 грн. |
Сковорода Maestro MR-1217-20 | 474 грн. |
Сковорода Maestro MR-1217-20 (20 см) | 549 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Maestro Elite MR1217-20
Ціни на Maestro Elite MR1217-20 |
---|---|---|---|---|
Maestro Elite MR1217-20 20 см | від 423 грн. | 15 пропозицій | ||
Maestro Elite MR1217-24 24 см | від 502 грн. | 13 пропозицій | ||
Maestro Elite MR1217-26 26 см | від 566 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →