Сковорідка Pepper Cherry Lava Stone PR-2109-20 20 см
Фото 6 |
Pepper Cherry Lava Stone PR-2109-20 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pepper 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pepper.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pepper Cherry Lava Stone PR-2109-20 20 см
Сковорода Pepper "Cherry" Lava-Stone 20 x 4,5 см (PR-2109-20) PR-2109-20 | 507 грн. |
Сковорода Pepper "Cherry" Lava-Stone 20 x 4,5 cм (PR-2109-20) PR-2109-20 | 507 грн. |
Pepper Сковорода Pepper "Cherry" Lava-Stone 20 x 4,5 cм (PR-2109-20) PR-21 | 507 грн. |
Сковорідка PR-2109-20 'CHERRY' LAVA-STONE 20x4,5 см, PEPPER | 579 грн. |
Сковорода PEPPER Cherry Lava-stone 20 см PR-2109-20 | 566 грн. |
Модификації Pepper Cherry Lava Stone PR-2109-20
Ціни на Pepper Cherry Lava Stone PR-2109-20 |
---|---|---|---|---|
Pepper Cherry Lava Stone PR-2109-20 20 см | від 507 грн. | 6 пропозицій | ||
Pepper Cherry Lava Stone PR-2109-24 24 см | від 662 грн. | 5 пропозицій | ||
Pepper Cherry Lava Stone PR-2109-26 26 см | від 830 грн. | 2 пропозиції | ||
Pepper Cherry Lava Stone PR-2109-28 28 см | від 914 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →