Каструля RiNGEL Prime RG-2019-16 (6733712)
Фото 4 |
RiNGEL Prime RG-2019-16 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RiNGEL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RiNGEL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RiNGEL Prime RG-2019-16
Усі ціни 21 →Кастрюля Ringel Prime 16 см 1.9 л (RG 2019-16) | 694 грн. |
Каструля Ringel Prime 16 см 1.9 л (RG 2019-16) | 694 грн. |
Кастрюля с крышкой Ringel Prime 1,9 л RG 2019-16 | 730 грн. |
Кастрюля RINGEL Prime 16 см 1.9л 6 733 712 | 666 грн. |
Кастрюля RINGEL PRIME 16 см 1.9л (RG 2019-16) RG 2019-16 | 671 грн. |
ще 16 пропозицій
Модификації RiNGEL Prime RG-2019-16
Ціни на RiNGEL Prime RG-2019-16 |
---|---|---|---|---|
RiNGEL Prime RG-2019-16 | від 549 грн. | 26 пропозицій | ||
RiNGEL Prime RG-2019-18 | від 630 грн. | 24 пропозиції | ||
RiNGEL Prime RG-2019-20 | від 790 грн. | 26 пропозицій | ||
RiNGEL Prime RG-2019-22 | від 790 грн. | 26 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →