Каструля RiNGEL Hanover RG-2005-16
Фото 11 |
RiNGEL Hanover RG-2005-16 |
|
Відносно невелика і недорога каструля, яка може послужити відмінним вибором для щоденного домашнього готування. Виріб сумісний з усіма існуючими типами варильних поверхонь, включаючи індукційні, а також підходить для готування усередині духової шафи. Корисний об'єм моделі становить невеликі 1,9 л, а діаметр дна — 16 см. Сама каструля виготовлена з високоякісної нержавіючої сталі, яка відрізняється високою теплопровідністю (їжа нагрівається рівномірно) і міцністю.
До того ж цей матеріал інертний до хімічної дії і при контакті з харчовими продуктами не завдає шкоди здоров'ю. Потрійне капсульне дно і товщина стінок на рівні 5 мм забезпечують швидкий і рівномірний прогрів. Ручки каструлі RiNGEL Hanover RG-2005-16 металеві, кришка виготовлена з жароміцного скла, повідомлена спеціальним клапаном для випуску пари і металевим обідком з отворами для зливу рідини. Передбачені внутрішні відмітки літражу, що зручно для приготування страв строго за кулінарними рецептами. Виріб можна мити в посудомийній машині або вручну. Щоб блиск виробу не тьмянів, не рекомендується застосовувати для чищення посуду, абразивні, хлоровмісні і кислотні мийні засоби, а також металеві губки.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RiNGEL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RiNGEL.
Купити RiNGEL Hanover RG-2005-16
Усі ціни 16 →Каструля Ringel Hanover, 16 см, 1,8 л (RG-2005/1-16) | 556 грн. |
Каструля Ringel Hanover 16 см 1.8 л (RG-2005/1-16) | 756 грн. |
Кастрюля Ringel Hanover 16 см 1.8 л (RG-2005/1-16) | 756 грн. |
Кастрюля RINGEL Hanover 16 см (1.8л) з кришкою (RG-2005/1-16) RG-2005/1-16 | 795 грн. |
Каструля Ringel Hanover 1.8л (RG-2005/1-16) RG-2005/1-16 | 553 грн. |
На тлі недоліків переваг немає Після першого використання на дні з'явилися плями. При спробі їх очистити поролоновою губкою – подряпини. Через збільшувальне скло видно - дно почало облазити, покриття незрозуміло з чого, явно напилення, може навіть фарба. Мабуть доведеться викинути. Шкода витрачених грошей |
Модификації RiNGEL Hanover RG-2005-16
Ціни на RiNGEL Hanover RG-2005-16 |
---|---|---|---|---|
RiNGEL Hanover RG-2005-16 | від 525 грн. | 16 пропозицій | ||
RiNGEL Hanover RG-2005-18 | від 572 грн. | 17 пропозицій | ||
RiNGEL Hanover RG-2005-20 | від 638 грн. | 16 пропозицій | ||
RiNGEL Hanover RG-2005-22 | від 720 грн. | 20 пропозицій | ||
RiNGEL Hanover RG-2005-24 | від 1 264 грн. | 1 пропозиція |