Всесезонна шина Uniroyal AllSeasonExpert 3 205/55 R16 91H
![]() |
Виберіть розмір шин
Uniroyal AllSeasonExpert 3 205/55 R16 91H 205/55 R16 91 H 205/55 R16 94 V |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Uniroyal 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Uniroyal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля

Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Купити Uniroyal AllSeasonExpert 3 205/55 R16 91H
Усі ціни 10 →| 3 611 грн. |
Uniroyal AllSeason Expert 3 (205/55R16 91H) | 3 967 грн. | ![]() |
Uniroyal AllSeasonExpert 3 205/55 R16 91H | 3 831 грн. | ![]() |
| 4 005 грн. |
Uniroyal AllSeasonExpert 3 205/55 R16 91H EV 3635650000 | 4 129 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →