Всесезонна шина Nexen Nblue 4 Season 205/55 R16 91H
Відео 6Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Nexen Nblue 4 Season 205/55 R16 91H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nexen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nexen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nexen Nblue 4 Season 205/55 R16 91H
Усі ціни 6 →Nexen NBLUE 4 SEASON 205/55 R16 91H (9040503185) | 3 960 грн. |
Nexen NBlue 4Season 205/55 R16 91H | 3 353 грн. |
Шини Nexen NBlue 4Season 205/55 R16 91H | 3 955 грн. |
NEXEN NBLUE 4 SEASON 205/55 R16 91H. | 2 878 грн. |
Nexen NBLUE 4 SEASON 205/55 R16 91H (9071866000) | 3 960 грн. |
Nexen NBLUE 4 SEASON 205/55 R16 91H (9093052474) | 3 960 грн. |
Як для літа, весни та осені дощ та каша зі снігу, 0 градусів гума хороша. Як тільки -1 невелика ожеледиця можна і не виїжджати, машина некерована схильна до заметів. Невелика ожеледиця і на невелику гірку під світлофором рушити не вийшло, буксує, зчеплення з дорогою немає. Для зими купуватиму зимову гуму. При попаданні в яму удар тримає. вона не все сезонна. користуюся Nexen Nblue 4 Season 155/70 R13 75T кілька місяців |
Проїхав 10 тис км за 8 міс з листопада по липень, швидкісний режим ПДР +10 км/год: - Абсолютно нормальна та передбачувана поведінка і влітку і взимку, у місті та на трасі. Шуму немає, гальмує нормально при будь-якій температурі. збалансована модель відсутні користуюся Nexen Nblue 4 Season 205/60 R16 96H кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Nexen Nblue 4 Season 205/55 R16 91H
Ціни на Nexen Nblue 4 Season 205/55 R16 91H |
---|---|---|---|---|
Nexen Nblue 4 Season 205/55 R16 91H | від 2 878 грн. | 6 пропозицій | ||
Nexen Nblue 4 Season 205/55 R16 94H | від 2 853 грн. | 5 пропозицій | ||
Nexen Nblue 4 Season 205/55 R16 94V | від 3 038 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →