Матрац Usleep ComforteX Bliss 120x190
від 3 622 до 4 312 грн. Порівняти ціни 7 →Тип:пружинний (незалежний) Пружини:Pocket Spring (~ 256 пружин/м²) Жорсткість:середня (3) Навантаження:до 110 кг Висота:18 см |
Модифікації Usleep ComforteX Bliss 14
Характеристики
Usleep ComforteX Bliss 120x190 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Usleep 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Usleep.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Usleep ComforteX Bliss 120x190
Сортувати
Usleep Art Bliss 120*190 | 3 652 грн. |
Матрас Usleep Comfortex Bliss 120х190 + наматрасник в подарок | 3 881 грн. |
Usleep Art Bliss 120*190 | 4 312 грн. |
Матрац пружинний Art Bliss 120x190 | 3 622 грн. |
Матрац USLEEP Comfortex Bliss 120х190 см (0273579763159) | 3 750 грн. |
Матрас Usleep Art Bliss 120х190 + наматрасник в подарок | 3 881 грн. |
Матрас Usleep Art Bliss 120x190 см | 4 312 грн. |
Закрити
Рекомендуємо