Матрац Usleep ComforteX Bliss 80x190
від 2 523 до 3 003 грн. Порівняти ціни 7 →Тип:пружинний (незалежний) Пружини:Pocket Spring (~ 256 пружин/м²) Жорсткість:середня (3) Навантаження:до 110 кг Висота:18 см |
Модифікації Usleep ComforteX Bliss 14
Характеристики
Usleep ComforteX Bliss 80x190 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Usleep 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Usleep.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Usleep ComforteX Bliss 80x190
Сортувати
Usleep Art Bliss 80*190 | 2 543 грн. |
Матрас Usleep Comfortex Bliss 80х190 + наматрасник в подарок | 2 703 грн. |
Usleep Art Bliss 80*190 | 3 003 грн. |
Матрац пружинний Art Bliss 80x190 | 2 523 грн. |
Матрац USLEEP Comfortex Bliss 80х190 см (0273579763169) | 2 611 грн. |
Матрас Usleep Art Bliss 80х190 + наматрасник в подарок | 2 703 грн. |
Матрас Usleep Art Bliss 80x190 см | 3 003 грн. |
Закрити
Рекомендуємо