Матрац Usleep ComforteX Ideal 160x200
від 5 785 до 7 289 грн. Порівняти ціни 5 →Тип:пружинний (незалежний) Пружини:Pocket Spring (~ 256 пружин/м²) Жорсткість:середня (3) Навантаження:до 130 кг Висота:20 см |
Модифікації Usleep ComforteX Ideal 14
Характеристики
Usleep ComforteX Ideal 160x200 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Usleep 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Usleep.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Usleep ComforteX Ideal 160x200
Сортувати
Usleep ComforteX Ideal 160x200 | 5 785 грн. |
Usleep ComforteX Ideal 160x200 | 7 289 грн. |
Матрац пружинний ComforteX Ideal 160x200 | 6 341 грн. |
Матрас Usleep Comfortex Ideal 160x200 см | 7 289 грн. |
Матрац Usleep Comfortex Ideal 160x200 | 6 627 грн. |
Закрити
Рекомендуємо