Матрац Usleep SleepRoll Extra Linen 140x190
Відео 1Фото 2 | від 3 072 до 3 793 грн. Порівняти ціни 8 →Тип:безпружинний Жорсткість:середня / висока (3/5), двобічний Навантаження:до 100 кг Висота:8 см |
Модифікації Usleep SleepRoll Extra Linen 14
Характеристики
Usleep SleepRoll Extra Linen 140x190 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Usleep 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Usleep.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Usleep SleepRoll Extra Linen 140x190
Сортувати
Usleep SleepRoll Extra Linen 140*190 | 3 108 грн. |
Топпер-футон Usleep Sleeproll Extra Linen 140х190 | 3 414 грн. |
Usleep SleepRoll Extra Linen 140*190 | 3 793 грн. |
Топпер-футон SleepRoll Extra Linen 140x190 | 3 072 грн. |
Футон USLEEP SleepRoll Extra Linen 140x190 (0273579761553) | 3 298 грн. |
Футон USLEEP SleepRoll Extra Linen 160x190 (0273579761577) | 3 714 грн. |
Топпер-футон Usleep SleepRoll Extra Linen 140x190 | 3 298 грн. |
Матрац ортопедичний безпружинний USLEEP SLEEPROLL EXTRA LINEN 140x190 см | 3 165 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо