Матрац Usleep SleepRoll Luxe Kokos 90x200
Відео 1Фото 2 | від 3 207 до 3 563 грн. Порівняти ціни 3 →Тип:безпружинний Жорсткість:середня / висока (3/5), двобічний Навантаження:до 90 кг Висота:8 см |
Модифікації Usleep SleepRoll Luxe Kokos 14
Характеристики
Usleep SleepRoll Luxe Kokos 90x200 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Usleep 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Usleep.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Usleep SleepRoll Luxe Kokos 90x200
Топпер-футон Usleep Sleeproll Luxe kokos 90х200 | 3 207 грн. |
Топпер-футон SleepRoll Luxe Kokos (Зима/Літо) 90x200 | 3 314 грн. |
Матрац ортопедичний безпружинний USLEEP SLEEPROLL Luxe Kokos 90x200 см | 3 563 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо