Матрац Usleep SleepRoll Sun 70x190
від 2 516 до 3 159 грн. Порівняти ціни 5 →Тип:безпружинний Жорсткість:низька / середня (1/3), двобічний Навантаження:до 100 кг Висота:6 см |
Модифікації Usleep SleepRoll Sun 16
Характеристики
Usleep SleepRoll Sun 70x190 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Usleep 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Usleep.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Usleep SleepRoll Sun 70x190
Сортувати
Usleep Sun 70*190 | 2 588 грн. |
Топпер-футон Usleep Sleeproll Sun 70х190 | 2 516 грн. |
Usleep Sun 70*190 | 3 159 грн. |
Тонкий матрац топпер-футон SleepRoll Sun 70x190 | 2 599 грн. |
Матрац ортопедичний безпружинний USLEEP SLEEPROLL SUN 70x190 см | 2 684 грн. |
Закрити
Рекомендуємо