Ванна Vagnerplast Cavallo 180x80 см
Відео 2Фото 8 |
Vagnerplast Cavallo 180x80 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vagnerplast 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vagnerplast.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vagnerplast Cavallo 180x80 см
Ванна акрилова Vagnerplast CAVALLO 180x80 VPBA180CAV2X-01 | 18 700 грн. |
Ванна акрилова Vagnerplast Cavallo 180x80 см (VPBA180CAV2X-01) | 31 441 грн. |
Ванна акрилова VAGNERPLAST Cavallo 180 (VPBA180CAV2X-04) без ніжок | 31 441 грн. |
Акрилова ванна Vagnerplast Cavallo 180 см VPBA180CAV2X-01/NO + ніжки | 24 860 грн. |
Відеоогляди
Модификації Vagnerplast Cavallo
Ціни на Vagnerplast Cavallo |
---|---|---|---|---|
Vagnerplast Cavallo 150x70 см | від 14 866 грн. | 3 пропозиції | ||
Vagnerplast Cavallo 160x70 см | від 23 628 грн. | 4 пропозиції | ||
Vagnerplast Cavallo 170x75 см | від 22 800 грн. | 5 пропозицій | ||
Vagnerplast Cavallo 180x80 см | від 18 700 грн. | 4 пропозиції | ||
Vagnerplast Cavallo 190x90 см | від 28 776 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →