Ванна Ravak Formy 01 Slim 180x80 см (C881300000)
Фото 4 |
Ravak Formy 01 Slim 180x80 170x75 см180x80 см |
|
Тонкий край борта (кромка) висотою 18 мм
Додатково може комплектуватися бічною панеллю і ніжками, гідромасажною системою.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak Formy 01 Slim 180x80 см
Усі ціни 9 →Ravak Ravak Ванна акрил. FORMY 01 SLIM 180х80 - C881300000 | 20 682 грн. |
Ванна акрилова Ravak Formy 01 Slim 180x80 C881300000 | 23 177 грн. |
Ванна акрил. FORMY 01 SLIM 180х80 Модель FORMY C881300000 | 20 683 грн. |
Ванна Ravak Formy 01 Slim 1800х800 C881300000 | 23 177 грн. |
Ванна прямокутна Ravak Formy 01 Slim 180x80 (C881300000) C881300000 | 20 683 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Ravak Formy 01 Slim
Ціни на Ravak Formy 01 Slim |
---|---|---|---|---|
Ravak Formy 01 Slim 170x75 см | від 19 048 грн. | 7 пропозицій | ||
Ravak Formy 01 Slim 180x80 см | від 20 682 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →