Візочок Valco Baby Snap 4 Ultra
Відео 13Фото 10 |
Valco Baby Snap 4 Ultra
Конструкція:прогулянкова
Складання:книжка
Захист:бампер, ремені
Регулювання:спинка, підніжка
Ширина шасі:55 см
Вага в зборі:8.2 кг
Коляска має поліпшену модифікацію Snap Ultra Trend. Максимальне навантаження 20 кг.
Всі характеристики
Купити Valco Baby Snap 4 Ultra
Усі ціни 10 →Коляска Valco Baby Snap Ultra Cool Grey (9867) 9867 | 11 400 грн. |
Valco Baby Коляска Valco Baby Snap Ultra Cool Grey (9867) 9867 | 11 400 грн. |
Прогулочна коляска Valco baby Snap 4 Ultra / Ocean Blue | 11 400 грн. |
Коляска Valco Baby Snap Ultra Dove Grey (9869) 9869 | 11 400 грн. |
Коляска Valco Baby Snap Ultra Fire Red (9863) 9863 | 11 400 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →