Візочок Valco Baby Snap Duo Trend
Відео 4Фото 6 |
Valco Baby Snap Duo Trend
Конструкція:прогулянкова
Складання:книжка
Захист:бампер, ремені
Регулювання:спинка
Ширина шасі:74 см
Вага в зборі:10.9 кг
Незалежна регулювання спинок і капюшонів. Можливість установки люльки і автокрісла.
Через ширини не проходить в стандартні дверні отвори.
Всі характеристики
Купити Valco Baby Snap Duo Trend
Усі ціни 18 →Коляска Valco Baby Snap Duo Trend Charcoal (9939) 9939 | 21 660 грн. |
Valco Baby Snap Duo Trend Charcoal Spacerowy | 27 347 грн. |
Valco Baby Коляска Valco Baby Snap Duo Trend Charcoal (9939) 9939 | 21 660 грн. |
Дитяча прогулянкова коляска для двійні Valco baby Snap Duo Trend Cappuccin | 21 660 грн. |
Коляска Valco Baby Snap Duo Trend Denim (9872) 9872 | 21 660 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →