Рюкзак Valiria Fashion 3DETBM9811 19 л
Фото 10 |
Valiria Fashion 3DETBM9811 |
|
Стійкий до вологи і подряпин. Оснащений додатковою ручкою перенесення і кріпленням до рукояті валізи.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Valiria Fashion 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Valiria Fashion.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Valiria Fashion 3DETBM9811 19 л
Чоловік рюкзак Valiria Fashion чорний (3DETBM9811-2) | 815 грн. |
Мужской рюкзак Valiria Fashion черный (3DETBM9811-2) | 1 079 грн. |
Чоловік рюкзак Valiria Fashion коричневий (3DETBM9811-10) | 814 грн. |
Мужской рюкзак Valiria Fashion коричневый (3DETBM9811-10) | 1 077 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →